Weekwinnaars pronostiek speeldag 1-15

uitslag speeldag 15: 1 2 1 X 2 1 2 1 (18)
1. Frans Therry (Oostnieuwkerke) (7/22)
2. Luc Parmentier (Oostnieuwkerke) (7/26)
3. Joost Degryse (Oostnieuwkerke) (7/26)

uitslag speeldag 14: 1 X 1 1 X 1 X 2 (24)
1. Malek Ahmadi (Oostnieuwkerke) (6/24)
2. Serge Gouwy (Oostnieuwkerke) (6/25)
3. Michel Hoorelbeke (Gits) (6/22)

uitslag speeldag 13: 1 1 2 2 1 2 1 2 (20)
1. Antoon Bruneel (Oostnieuwkerke) (7/28)
2. Geert Geirnaert (Jonkershove) (6/22)
3. Bernard Willemyns (Oostnieuwkerke) (6/22)

uitslag speeldag 12: X 2 1 1 X 2 X X (20)
1. Marcel Kerkhof (Oostnieuwkerke) (6/26)
2. Ewoud Defevere (Gits) (6/27)
3. Annie Dekorte (Oostnieuwkerke) (5/21)

uitslag speeldag 11: 2 2 X 1 2 X 1 X (21)
1. Michel Vanpeteghem (Oostnieuwkerke) (5/25)
2. Koen Defevere (Gits) (5/26)
3. Patrick Boelens (Passendale) (5/14)

uitslag speeldag 10: 2 1 1 2 X 1 1 1 (32)
1. Luc Parmentier (Oostnieuwkerke) (7/26)
2. Gerdy Kerkhof (Oostnieuwkerke) (7/25)
3. Dominiek Bentein (Roeselare) (7/25)

uitslag speeldag 9: – 1 2 1 X 2 1 1 (21)
1. Anja Vancolen (Leke) (5/28)
2. Eric Eeckhout (Oostnieuwkerke) (4/22)
3. Koen Debaes (Oostnieuwkerke) (4/19)

uitslag speeldag 8: 2 1 1 1 1 2 1 1 (28)
1. Saskia Vandeputte (Ieper) (7/26)
2. Martine Vanhaelewijn (Oostnieuwkerke) (7/23)
3. Benny Kerkhof (Oostnieuwkerke) (6/28)

uitslag speeldag 7: 2 X X 2 1 1 2 2 (26)
1. Woutertj Bardyntj (Oostnieuwkerke) (5/24)
2. Ronny Vanderhaeghe (Oostnieuwkerke) (4/26)
3. Yben Baes (Oostnieuwkerke) (4/26)

uitslag speeldag 6: 1 1 2 1 2 1 X 1 (22)
1. Thibo Kerkhof (Oostnieuwkerke) (7/23)
2. Saskia Vandeputte (Ieper) (7/26)
3. Tom Depestel (Klerken) (6/21)

uitslag speeldag 5: 2 2 2 2 2 1 X 1 (27)
1. Luc Vergote (Oostnieuwkerke) (7/26)
2. Dieter Naert (Oostnieuwkerke) (7/24)
3. Geert Verbrugghe (Zonnebeke) (6/27)

uitslag speeldag 4: 1 1 X 2 X 1 2 1 (33)
1. Johan Willemyns (Oostnieuwkerke) (8/25)
2. Staf Alleman (Ledegem) (7/28)
3. Walter Hollevoet (Rumbeke) (7/28)

uitslag speeldag 3: 2 2 X 1 2 X 1 2 (26)
1. Tom Hosten (Diksmuide) (7/21)
2. Philip Delrue (Leke) (6/27)
3. Koen Defevere (Gits) (6/27)

uitslag speeldag 2: 2 2 X 1 2 1 1 1 (25)
1. Geert Cuvelier (Oostnieuwkerke) (8/25)
2. Philip Delrue (Leke) (7/25)
3. Pedro Geeraert (Oostnieuwkerke) (7/25)

uitslag speeldag 1: X 1 1 X X 1 2 1 (23)
1. Filip Claus (Oostnieuwkerke) (6/24)
2. Frank Vandewalle (Oostnieuwkerke) (6/25)
3. Jan Deceuninck (Oostnieuwkerke) (6/18)

Tags: No tags

Comments are closed.