Foto 7-06-18 12 39 05

Reeksen jeugd bovenbouw, reserven B, beloften en eerste elftal zijn gekend.

Alle reeksen van de jeugd bovenbouw, reserven B, beloften en eerste efltal zijn ondertussen bekend. Hieronder een overzicht van alle reeksen waar KSKO in speelt volgend seizoen:

U13

  • TORHOUT 1992 KM U13 C – [00822]
  • K.V. PATRONAAT GITS U13 – [04343]
  • S.K. STADEN U13 – [04396]
  • K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT U13 – [04408]
  • K.V.C. ICHTEGEM U13 A – [05830]
  • K.S.K. VOORWAARTS ZWEVEZELE U13 – [06039]
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE U13 – [06440]
  • NIEUW STERK VLUG DAPP HANDZAME U13 B – [09596]

U15

  • F.C. VELDEGEM U15 B – [03942]
  • K.D.C. RUDDERVOORDE U15 B – [03976]
  • K.F.C. LICHTERVELDE U15 A – [04320]
  • K.V. DOSKO BEVEREN U15 B – [04334]
  • K.V. PATRONAAT GITS U15 A – [04343]
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE U15 – [06440]
  • SPARTA KRUISEKE U15 B – [08114]
  • CLUB ROESELARE U15 – [09360]

U17

  • K.V.K. WESTHOEK U17 B – [00100]
  • K.R.C. DE PANNE U17 A – [00131]
  • K.S.K. VLAMERTINGE U17 – [01955]
  • S.V. MOORSLEDE U17 – [02505]
  • K.S.V. DE RUITER ROESELARE U17 – [04980]
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE U17 – [06440]
  • THREE STARS CLUB PROVEN U17 – [08406]
  • VK LANGEMARK-POELKAPELLE U17 – [09650]

U21

  • K.S.K. GELUWE U21 A – [01815]
  • K.S.V. MOORSELE U21 – [02086]
  • R. JESPO COMINES-WARNETON U21 – [02298]
  • S.V. MOORSLEDE U21 – [02505]
  • K. EENDRACHT WERVIK U21 – [03694]
  • K.V.C. ARDOOIE U21 – [04257]
  • S.K. STADEN U21 – [04396]
  • K. SINT-ELOOIS-WINKEL SPORT U21 – [04408]
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE U21 – [06440]
  • U.S. PLOEGSTEERT-BIZET U21 – [08248]
  • FOOTBALL CLUB GULLEGEM U21 – [09512]
  • VK LANGEMARK-POELKAPELLE U21 – [09650]

Reserven B (De Beee’s)

  • S.V. MOORSLEDE Reserven B – [02505]
  • S.C. ZONNEBEKE Reserven B – [03675]
  • K.E.V.C. BESELARE Reserven A – [03859]
  • S.K. STADEN Reserven B – [04396]
  • K.S.V. DE RUITER ROESELARE Reserven B – [04980]
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE Reserven B – [06440]
  • F.C. PASSENDALE Reserven B – [06893]
  • SPARTA KRUISEKE Reserven – [08114]
  • B.S. GELUVELD Reserven B – [08403]
  • ROOD-WIT HOLLEBEKE Reserven B – [08612]
  • S.K. WESTROZEBEKE Reserven B – [09244]
  • VK LANGEMARK-POELKAPELLE Reserven A – [09650]
  • K.S.V. DIKSMUIDE Reserven A – [01972]

Beloften

  • K.S.K. RONSE
  • S.C.T. MENEN
  • K.S.V. OUDENAARDE
  • K.V.K. WESTHOEK
  • R.KNOKKE F.C
  • TORHOUT 1992 KM
  • FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER
  • RACING CLUB HARELBEKE
  • K.F.C. MERELBEKE
  • K.F.C. SPARTA PETEGEM
  • K.V.C. WINGENE
  • K.OLSA BRAKEL
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE
  • K.S.C. DIKKELVENNE
  • FOOTBALL CLUB GULLEGEM

Eerste elftal

  • FC.WETTEREN
  • K.S.V.BORNEM
  • TORHOUT 1992 KM
  • KVK.NINOVE
  • K.HO.WOLVERTEM MERCHTEM
  • K.V.K.SVELTA MELSELE
  • K.V.C. JONG LEDE
  • K.V.V. ZELZATE
  • K.F.C. EPPEGEM
  • K.V.C. WINGENE
  • K.OLSA BRAKEL
  • S.K. LOCHRISTI
  • K.S.K. OOSTNIEUWKERKE
  • AVANTI STEKENE
  • F.C. LEBBEKE
  • TEMPO OVERIJSE

Deel dit bericht

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Scroll naar top