Update virus COVID-19

Officiële wedstrijden Conform de beslissing van de corona crisiscel van de KBVB zijn alle officiële wedstrijden van alle ploegen (U6 t.e.m. eerste elftal) uitgesteld

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 24

Uitslag speeldag 24: X 2 2 X 1 1 1 2 (23)1. Jan Debaes (Oostnieuwkerke) (7/23)2. Roland Houtekier (Oostnieuwkerke) (7/22)3. Norbert Kerkhof (Oostnieuwkerke) (7/24)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 23

Uitslag speeldag 23: 2 X 2 1 2 1 2 1 (27)1. Walter Vanoverberghe (Merkem) (5/26)2. Siel Debaes (Oostnieuwkerke) (5/22)3. Thomas Vantomme (Oostnieuwkerke) (4/27)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 22

Uitslag speeldag 22: 1 1 2 1 1 2 2 1 (22)1. Café De Posthoorn (Oostnieuwkerke) (7/26)2. Ronny Vanderhaeghe (Oostnieuwkerke) (7/24)3. Wouter Tack (Kachtem)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 20

Uitslag speeldag 20: 1 1 X 2 2 2 2 1 (16)1. Rik Hessel (Oostnieuwkerke) (6/20)2. Gilbert Eeckhout (Oostnieuwkerke) (6/23)3. Luc Parmentier (Oostnieuwkerke) (6/26)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 19

Uitslag speeldag 19: 1 2 2 2 X 1 2 1 (34)1. Davy Parmentier (Oostnieuwkerke) (7/26)2. Luca Gouwy (Oostnieuwkerke) (7/25)3. Claire Gouwy (Roeselare) (7/25)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 18

Uitslag speeldag 18: X 1 2 1 1 1 1 X (20)1. Tania Seymortier (Roeselare) (6/24)2. Rik Hessel (Oostnieuwkerke) (5/22)3. Joost Degryse (Oostnieuwkerke) (5/22)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 17

Uitslag speeldag 17: – 1 1 1 1 1 – – (14)1. André Everaerdt (Oostnieuwkerke) (5/14)2. Jurgen Desnouck (Oostnieuwkerke) (5/14)3. Monique Crabbe (Gits) (5/15)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 16

Uitslag speeldag 16: 2 2 X 2 2 1 2 2 (19)1. Saskia Vandewalle (Gits) (6/19)2. Luc Vergote (Oostnieuwkerke) (6/22)3. Laurens Degryse (Oostnieuwkerke) (6/22)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 14

Uitslag speeldag 14: X 1 1 X 2 1 1 2 (22)1. Wim Vanhecke (Oostnieuwkerke) (8/21)2. Filip Claus (Oostnieuwkerke) (7/24)3. Maggy Soenen (Oostnieuwkerke) (7/25)

Lees verder »
Raquel Viaene - Elke Geeraert

Trots op deze jonge dames!

Raquel Viaene en Elke Geeraert hebben beiden hun voetbaljeugd doorlopen bij KSK Oostnieuwkerke. Vandaag zijn het succesvolle speelsters bij het vrouwenteam van de top

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 13

Uitslag speeldag 13: 1 X 1 2 1 2 X 1 (26)1. Patrick Ballyn (Oostnieuwkerke) (7/24)2. Jan Debaes (Oostnieuwkerke) (6/25)3. Dorien Commeine (Oostnieuwkerke) (6/25)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 10

uitslag speeldag 10: X 2 1 2 X 1 1 2 (26)1. Diana De Temmerman (Roeselare) (5/24)2. Luc Vergote (Oostnieuwkerke) (5/21)3. Ludwig Willaert (Oostnieuwkerke)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 9

uitslag speeldag 9: X X 1 1 2 2 1 1 (26)1. Frank Decadt (Oostnieuwkerke) (8/22)2. Raf Platteeuw (Roeselare) (8/20)3. Malek Ahmadi (Oostnieuwkerke) (8/20)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 8

Uitslag speeldag 8: 2 1 X X 2 X 2 2 (20)1. Dirk Debaes (Oostnieuwkerke) (5/20)2. Ingrid Heimy (Hooglede) (5/22)3. Laurens Degryse (Oostnieuwkerke) (4/20)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 7

uitslag speeldag 7: 1 1 2 X 2 1 X X (19)1. Yben Baes (Oostnieuwkerke) (7/20)2. Gianni Eeckhout (Oostnieuwkerke) (7/24)3. Reimond Blondeel (Roeselare) (7/26)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 6

Uitslag speeldag 6: 2 1 2 1 1 2 2 2 (18)1. Jacques Nevejant (Gits) (7/24)2. Lander Degryse (Oostnieuwkerke) (6/20)3. Roland Houtekier (Oostnieuwkerke) (6/21)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 5

Uitslag speeldag 5: X X 2 2 X X 2 X (22)1. Eddy Mortier (Lichtervelde) (4/25)2. Ann Verkindere (Oostnieuwkerke) (4/-)3. Saskia Vandewalle (Gits) (3/21)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 4

Uitslag speeldag 4: 2 1 1 1 1 2 1 2 (24)1. Antoon Bruneel (Oostnieuwkerke) (8/24)2. Cédric Maddelein (Roeselare) (8/24)3. Jacques Nevejant (Gits) (8/24)

Lees verder »

Pronostiek: speeldag 3

Uitslag speeldag 3: 1 1 1 1 2 1 1 2 (17)1. Freddy Defrancq (Staden) (8/22)2. Loïc Vergote (Oostnieuwkerke) (8/24)3. David Vergote (Oostnieuwkerke) (8/25)

Lees verder »

Speeldag 2

Uitslag speeldag 2: X X X 1 1 1 2 2 (27)1. Paul Crevits (Roeselare) (6/26)2. Christiane Claeys (Oostnieuwkerke) (6/23)3. Antoon Bruneel (Oostnieuwkerke) (6/22)

Lees verder »

Speeldag 1

Uitslag speeldag 1: X 1 1 X X 1 2 1 (23)1. Yves Werbrouck (Roeselare) (8/23)2. Marja Crabbe (Oostnieuwkerke) (7/24)3. Tom De Prêtere (Bissegem)

Lees verder »

Pronostiek 2019 -2020

Reeds meer dan twintig jaar organiseert SK Oostnieuwkerke gedurende het voetbalseizoen een pronostiekwedstrijd. Per speeldag kan er gepronostikeerd worden op de wedstrijden in de

Lees verder »

Pronostiekavond 2019

Op vrijdag 3 mei was er onze jaarlijkse pronostiekavond in de kantine. Op deze dag werden de beste pronostiekers van het afgelopen seizoen bekroond.

Lees verder »

Speeldag 30

1. Christiane Claeys (Oostnieuwkerke) (6/30)2. Marcel Kerkhof (Oostnieuwkerke) (6/27)3. Marleen Rosseau (Staden) (6/27) Eindklassement seizoen 2018-2019

Lees verder »

Into Soccer

Woensdag eindigde de driedaagse VOETBALSTAGE “In To Soccer” onder leiding van Renzy Callewaert en 4 gediplomeerde voetbaltrainers!!! De spelertjes van verschillende voetbalclubs uit de

Lees verder »

Speeldag 29

Uitslag speeldag 29: 2 X 2 1 1 X 2 X (22)1. Roland Houtekier (Oostnieuwkerke) (7/22)2. Lieve Wyseur (Oostnieuwkerke) (6/23)3. Leon Verkindere (Oostnieuwkerke) (6/24)

Lees verder »

Speeldag 28

Uitslag speeldag 28: 1 2 1 1 2 1 2 1 (32)1. Roger Demeulenaere (Oostnieuwkerke) (6/24)2. Cédric Maddelein (Roeselare) (6/23)3. Filip Verslype (Houthulst) (6/23)

Lees verder »

Speeldag 27

Uitslag speeldag 27: 2 2 2 2 2 2 2 2 (23)1. Rik Gevaert (Oostnieuwkerke) (8/26)2. Boudewijn Serruys (Eernegem) (7/25)3. Filip Verslype (Jonkerhove) (6/23)

Lees verder »

Speeldag 26

Uitslag speeldag 26: 1 X X 1 1 1 2 X (23)1. Michel Vanpeteghem (Oostnieuwkerke) (8/25)2. Leon Verkindere (Oostnieuwkerke) (7/24)3. Filip Claus (Oostnieuwkerke) (7/24)

Lees verder »

Uitbating kantine

Zoals reeds velen weten stoppen de huidige uitbaters van de kantine na 11 trouwe jaren eind april met de uitbating van onze kantine. Daarom

Lees verder »

Speeldag 20 (inhaal)

uitslag speeldag 20: X 2 – 1 1 X 1 1 (20)1. Monique Rosseel (Oostnieuwkerke) (5/23)2. Freddy Defrancq (Staden) (5/24)3. Gianni Eeckhout (Oostnieuwkerke) (5/24)

Lees verder »

Speeldag 25

Uitslag speeldag 25: 2 2 X 1 1 1 2 2 (18)1. Geert Verbrugghe (Zonnebeke) (6/24)2. Thibo Kerkhof (Oostnieuwkerke) (6/25)3. Rik Gevaert (Oostnieuwkerke) (6/26)

Lees verder »

Speeldag 24

Uitslag speeldag 24: 1 X 1 2 2 1 2 1 (24)1. Wim Vanhecke (Oostnieuwkerke) (8/26)2. Filip Verslype (Houthulst) (7/23)3. Rosita Geeraert (Oostnieuwkerke) (7/26)

Lees verder »

Speeldag 23

Uitslag speeldag 23: 2 2 X X 2 2 2 X (20)1. Filip Claus (Oostnieuwkerke) (6/24)2. Gianni Eeckhout (Oostnieuwkerke) (6/24)3. Michel Vanpeteghem (Oostnieuwkerke) (6/25)

Lees verder »
Scroll naar top
KSK Oostnieuwkerke

nu al weg?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en mis niks meer over KSK Oostnieuwkerke. We zullen je niet spammen, beloofd!

* vereist