gruens fussballfeld

Kalenders jeugd en reserven beschikbaar

De kalenders voor het komende seizoen 2020-2021 zijn vanaf vandaag beschikbaar voor de jeugd en reserven via Voetbal Vlaanderen of de BBF-app.

Hieronder kun je per ploeg eveneens een overzicht terugvinden.

Reserven A (Beloften)

vr 14-08-202019:30K.S.K. Oostnieuwkerke – F.C. Passendale
do 20-08-202019:30K.F.C. Eendracht Hooglede – K.S.K. Oostnieuwkerke
vr 04-09-202020:00K.S.V. Rumbeke A – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 11-09-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – S.K. Eernegem
vr 18-09-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.V. Bredene
vr 25-09-202020:00V.V. Tielt – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 02-10-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K. Eendracht De Haan
za 10-10-202020:00K.S.V. De Ruiter Roeselare A – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 16-10-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – Club Roeselare
vr 23-10-202020:00K.F.C. Varsenare – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 30-10-202020:00Kv Koksijde Oostduinkerke A – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 06-11-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.K. Snaaskerke
vr 13-11-202020:00K.S.V. Jabbeke A – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 20-11-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.C. Blankenberge
vr 27-11-202020:00K. Excelsior Zedelgem – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 04-12-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.F.C. Meulebeke A
vr 11-12-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.V. Rumbeke A
vr 18-12-202020:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.C. Wielsbeke
vr 08-01-202120:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – Kv Koksijde Oostduinkerke A
vr 15-01-202120:00S.K. Eernegem – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 22-01-202120:00K.S.V. Bredene – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 29-01-202120:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – V.V. Tielt
za 06-02-202115:00K. Eendracht De Haan – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 19-02-202120:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.V. De Ruiter Roeselare A
vr 26-02-202120:00Club Roeselare – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 05-03-202120:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.F.C. Varsenare
vr 12-03-202120:00K.S.K. Snaaskerke – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 19-03-202120:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K.S.V. Jabbeke A
vr 26-03-202120:00K.S.C. Blankenberge – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 09-04-202120:00K.S.C. Wielsbeke – K.S.K. Oostnieuwkerke A
vr 16-04-202120:00K.S.K. Oostnieuwkerke A – K. Excelsior Zedelgem
vr 23-04-202120:00K.F.C. Meulebeke A – K.S.K. Oostnieuwkerke A

Reserven B (Beee’s)

Als voorbereiding op het nieuwe seizoen wordt er op heden nog gezocht naar enkele vriendschappelijke wedstrijden te spelen in augustus.

zo 06-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – K.V. Patronaat Gits B
zo 13-09-202009:15K.S.V. Rumbeke B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 27-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – F.C. Passendale
zo 04-10-202009:15K.S.K. Geluwe B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 11-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – S.K. Westrozebeke B
zo 18-10-202009:15K.S.V. De Ruiter Roeselare B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 25-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – S.V. Moorslede B
zo 08-11-202009:15K. Sint-Eloois-Winkel Sport B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 15-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – S.V. Wevelgem City B
zo 22-11-202009:15Sparta Kruiseke – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 29-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – K.E.V.C. Beselare
zo 06-12-202009:15F.C. Houthem – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 13-12-202009:15K.V. Patronaat Gits B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 17-01-202109:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – K.S.V. Rumbeke B
zo 31-01-202109:15F.C. Passendale – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 07-02-202109:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – K.S.K. Geluwe B
zo 21-02-202109:15S.K. Westrozebeke B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 28-02-202109:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – K.S.V. De Ruiter Roeselare B
zo 07-03-202109:15S.V. Moorslede B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 14-03-202109:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – K. Sint-Eloois-Winkel Sport B
zo 21-03-202109:15S.V. Wevelgem City B – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 28-03-202109:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – Sparta Kruiseke
zo 18-04-202109:30K.E.V.C. Beselare – K.S.K. Oostnieuwkerke B
zo 25-04-202109:15K.S.K. Oostnieuwkerke B – F.C. Houthem

U15

De kalender voor U15 is nog niet beschikbaar. Deze pagina wordt aangepast eens deze beschikbaar komt.

U13

za 05-09-202014:30S.C. Zonnebeke B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 12-09-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.V. Patronaat Gits Niv.1
za 19-09-202013:45Merkem Sport Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 26-09-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.F.C. Lichtervelde Niv.1
za 03-10-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.V. Moorslede B Niv.1
za 10-10-202013:00Nieuw Sterk Vlug Dapp Handzame A Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 17-10-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Vk Langemark-Poelkapelle Niv.1
za 24-10-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.C. Zonnebeke B Niv.1
za 31-10-202013:30K.V. Patronaat Gits Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 07-11-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Merkem Sport Niv.1
za 14-11-202014:30K.F.C. Lichtervelde Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 21-11-202013:45S.V. Moorslede B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 28-11-202013:45K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Nieuw Sterk Vlug Dapp Handzame A Niv.1
za 05-12-202013:30Vk Langemark-Poelkapelle Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1

U11

za 05-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Olympic Ledegem Niv.1
za 12-09-202009:00S.V. Moorslede Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 19-09-202009:00K.S.V. Moorsele B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 26-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.V. Dosko Beveren B Niv.1
za 03-10-202009:15K.S.V. Rumbeke B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 10-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.F.C. Eendracht Hooglede Niv.1
za 17-10-202010:30S.K. Westrozebeke B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 24-10-202009:15Olympic Ledegem Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 31-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.V. Moorslede Niv.1
za 07-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.S.V. Moorsele B Niv.1
za 14-11-202010:45K.V. Dosko Beveren B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 21-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.S.V. Rumbeke B Niv.1
za 28-11-202009:15K.F.C. Eendracht Hooglede Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 05-12-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.K. Westrozebeke B Niv.1

U9

za 05-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.C. Zonnebeke C Niv.1
za 12-09-202010:30Sparta Kruiseke Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 19-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.V. Moorslede B Niv.1
za 26-09-202009:30F.C. Passendale Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 03-10-202010:30Rood-Wit Hollebeke Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 10-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.K. Westrozebeke Niv.1
za 17-10-202009:15Vk Langemark-Poelkapelle A Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 24-10-202011:15S.C. Zonnebeke C Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 31-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Sparta Kruiseke Niv.1
za 07-11-202010:30S.V. Moorslede B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 14-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – F.C. Passendale Niv.1
za 21-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Rood-Wit Hollebeke Niv.1
za 28-11-202009:00S.K. Westrozebeke Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 05-12-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Vk Langemark-Poelkapelle A Niv.1

U8

za 05-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K. Woudsport Houthulst A Niv.1
za 12-09-202009:00K. Eendracht Wervik A Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 19-09-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – F.C. Passendale Niv.1
za 26-09-202010:30S.K. Westrozebeke Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 03-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.K. Staden B Niv.1
za 10-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.E.V.C. Beselare A Niv.1
za 17-10-202009:00S.V. Moorslede B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 24-10-202009:00K. Woudsport Houthulst A Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 31-10-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K. Eendracht Wervik A Niv.1
za 07-11-202009:30F.C. Passendale Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 14-11-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.K. Westrozebeke Niv.1
za 21-11-202010:30S.K. Staden B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 28-11-202009:30K.E.V.C. Beselare A Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 05-12-202009:15K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – S.V. Moorslede B Niv.1

U7

za 05-09-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.V. Dosko Beveren A Niv.1
za 12-09-202009:30Club Roeselare Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 19-09-202009:00K.S.V. De Ruiter Roeselare Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 26-09-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – V.V. Emelgem-Kachtem B Niv.1
za 03-10-202010:00K.F.C. Eendracht Hooglede Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 10-10-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.F.C. Lichtervelde Niv.1
za 17-10-202010:30Olympic Ledegem B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 24-10-202009:30K.V. Dosko Beveren A Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 31-10-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Club Roeselare Niv.1
za 07-11-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.S.V. De Ruiter Roeselare Niv.1
za 14-11-202010:30V.V. Emelgem-Kachtem B Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 21-11-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – K.F.C. Eendracht Hooglede Niv.1
za 28-11-202010:00K.F.C. Lichtervelde Niv.1 – K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1
za 05-12-202010:30K.S.K. Oostnieuwkerke Niv.1 – Olympic Ledegem B Niv.1

Deel dit bericht

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Scroll naar top
KSK Oostnieuwkerke

nu al weg?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en mis niks meer over KSK Oostnieuwkerke. We zullen je niet spammen, beloofd!

* vereist